Розділ 4. Користування Kwave

Нижче наведено невеличкий знімок головного вікна Kwave, за допомогою якого ви можете дізнатися як виглядає вікно Kwave...

Знімок головного вікна програми

Режим інтерфейсу користувача

Залежно від ваших особистих уподобань або конкретних потреб, ви можете налаштувати спосіб, у який Kwave працюватиме із декількома одночасно відкритими файлами. Перемкнути режим на льоту можна за допомогою пункту меню ПараметриПоказувати файли у....

Передбачено три таких варіанти:

 • Окремі вікна (SDI): якщо використовується інтерфейс одного документа (SDI), кожен з файлів буде показано у окремому основному вікні.

  Знімок у режимі одного вікна

 • Одному вікні (MDI): якщо використовується багатодокументний інтерфейс (MDI), у Kwave буде лише одне головне вікно, а у цьому вікні буде область для показу підвікон. Розмір підвікон можна змінювати, підвікна можна пересувати, компонувати у мозаїку або каскадом чи мінімізувати.

  Ви можете вибрати вікно за допомогою меню Вікна або циклічного переходу підвікнами за допомогою натискання комбінації клавіш Ctrl+Tab.

  Знімок у режимі декількох вікон

 • Вкладки: варіант багатодокументного інтерфейсу, де файли показано у окремих вкладках. Ймовірно, цей режим вам знайомий за популярними програмами для перегляду інтернету.

  Ви можете активувати вкладку за допомогою меню Вікна або циклічного переходу вкладками за допомогою натискання комбінації клавіш Ctrl+Tab.

  Знімок у режимі вкладок