saveblocks (зберегти блоки)

Знімок діалогового вікна додатка зберігання блоків
Внутрішня назва:

saveblocks

Тип додатка:

функція

Опис:

Зберігає усі розділи між позначками, кожен до окремого файла. Кожен файл задається назвою, налаштувати яку можна за допомогою взірця, у який можна включити назву початкового файла, індекс та кількість розділів.

Також у зразку назви файла може бути використано похилі риски для відокремлення елементів шляху до файла. За їхньою допомогою можна зберігати розділи до окремих підкаталогів. Будь ласка, зауважте, що усі символи-пробіли навколо таких роздільників шляху буде без попередження вилучено для того, щоб уникнути створення каталогів із назвами, що починаються або завершуються пробілами.

Параметри:
назва

Назва початкового файла, буде використано як основу назв файлів.

взірець

Взірець, який буде використано для створення назв файлів. У взірці можуть міститися вказані нижче замінники, які буде замінено відповідними даними під час створення остаточної назви файла:

шаблон заміниопис
[%nr]Буде замінено поточним індексом файла для збереження.
[%count]Буде замінено кількістю розділів, які буде збережено.
[%total]Буде замінено індексом останнього файла для збереження.
[%filename]Буде замінено основною назвою файла, без шляху і суфікса назви.
[%fileinfo{ключове слово}]Буде замінено на дані з файла, визначені ключовим словом. Список ключових слів можна знайти у розділі Відомості про файл.
[%title]Буде замінено заголовком блоку, який визначається описовим текстом мітки на початку блоку. Якщо текстовий фрагмент виявиться порожнім, буде використано резервне значення, назву файла (див. запис даних щодо файла «Name»). Якщо такої назви також не існує, буде використано базову назву файла, описано вище.

Усі числові замінники також можуть містити числовий аргумент після «%» та ідентифікатор для обмеження кількості цифр. Якщо перед числом вказати 0, у числі буде використано початкові нулі. Якщо ж нуль не вказано, буде використано початкові пробіли.

Приклад: [%04nr] створює число від 0001 до 9999.

режим нумерації

Визначає початок нумерації.

значенняопис
0Продовжувати після найбільшого значення наявного індексу. Таким чином можна запобігти перезапису наявних файлів.
1Завжди починати зі індексу 1, з ризиком перезаписати наявні файли.

лише позначене

значенняопис
0Зберігає усі частини цілого файла.
1Зберегти лише розділи у поточному позначеному фрагменті. Якщо нічого не позначено, буде збережено увесь файл.