Налаштування пам’яті

Після першого запуску Kwave ви маєте перейти до діалогового вікна налаштовування роботи з пам’яттю і змінити параметри так, щоб вони відповідали вашим потребам і об’єму пам’яті, встановленої на вашому комп’ютері. Відкрити це вікно можна за допомогою пункту ПараметриПам’ять....

Знімок діалогового вікна налаштовування роботи з пам’яттю

Kwave може використовувати для типи оперативної пам’яті: фізичну і віртуальну пам’ять.

Фізична пам’ять — пам’ять (оперативна пам’ять або RAM), яку встановлено на вашому комп’ютері. Вам слід обмежити використання фізичної пам’яті певним значенням, типово, половиною встановленого об’єму пам’яті. Якщо ви встановите надто велике значення, Linux намагатиметься забрати пам’ять у інших програм, тобто переноситиме дані інших програм з оперативної пам’яті на жорсткий диск (у резервну пам’ять), робота з яким є відносно повільною. Якщо ви встановите надто низьке значення, ви можете втратити частину швидкодії під час роботи із великими файлами, оскільки програма використовуватиме надто мало швидкої фізичної пам’яті, ніж можна було б використати.

Якщо ви увімкнете віртуальну пам’ять, Kwave зможе завантажувати і обробляти файли, об’єм яких перевищує об’єм реально встановленої фізичної пам’яті. Kwave робить це за допомогою тимчасових файлів у вказаному вами каталозі. Такий спосіб набагато швидший та лояльніший до інших програм ніж використання резервної пам’яті на диску у операційній системі. Вказаний вами каталог має бути розташовано на вашому локальному жорсткому диску.