m

menu

Синтаксис: menu (команда, шлях, [клавіатурне скорочення], [ідентифікатор])

Це дуже потужна команда, яка використовується для додавання нового пункту меню або внесення змін до наявного пункту. Вона визначає, яку команду буде виконано у відповідь на вибір пункту меню, яку піктограму буде показано у меню і яку комбінацію клавіш буде використано для його активації. Такий пункт меню може бути вимкнено або приховано, з ним може бути пов’язано унікальний ідентифікатор, його також можна долучити до групи меню.

Зазвичай, потреби у цій команді у скрипті Kwave не повинно виникнути!

Параметри

команда:Текстова команда (разом із параметрами) або список команд, які буде виконано у відповідь на вибір пункту меню. Якщо пункт меню не має відповідної команди (наприклад, якщо він визначає підменю, а не пункт меню), вам слід скористатися спеціальною командою ignore().
шлях:Шлях у ієрархії меню з використанням символу «/» для поділу рівнів ієрархії. Останньою частиною шляху може бути підкоманда, яка вносить зміни до певної властивості пункту меню (див. нижче). Остання компонента шляху (яка не є підкомандою) визначає пункт меню. Частини перед нею — основний пункт меню і підменю, що ведуть до пункту команди. Пункти меню і підменю створюються автоматично разом із пунктом меню команди, цього не треба робити вручну.
клавіатурне скорочення:Бітова маска, що складається з комбінації наперед визначених клавіш і модифікаторів, об’єднаних символом «+». Клавішею може бути цифра, літера верхнього регістру, функціональна клавіша («F1» ... «F12») або будь-яка інша назва клавіші, зрозуміла класу Qt «QKeySequence», включаючи назви клавіш для попередньо визначених дій (наприклад, «::Copy»). Типовими модифікаторами є «SHIFT», «ALT» і «CTRL».
ідентифікатор:Унікальний ідентифікатор, який може бути використано програмою для розпізнавання цього пункту меню або меню чи підменю. Можна використовувати лише літери верхнього регістру, цифри і символи «_». Ідентифікатор має починатися із символів «ID_». Вам слід власноруч забезпечити неповторюваність ідентифікаторів.

Підкоманди

#checkable:Робить пункт меню придатним до позначення, отже його можна буде вмикати і вимикати.
#disabled:Вимикає пункт меню або меню чи підменю загалом.
#enabled:Вмикає пункт меню або меню чи підменю загалом.
#exclusive(група):Додає пункт меню до ексклюзивної групи (одним із широкого діапазону). Група, яку передано як параметр, не слід використовувати для інших цілей. Одночасно можна вибирати лише один пункт у групі.
#group(список):

Додає пункт меню або меню чи підменю до однієї або декількох груп так, що програма може вмикати або вимикати декілька пунктів меню без потреби у знанні усіх унікальних ідентифікаторів пунктів. Декілька груп можна передати як список за допомогою роздільника «,». Назви груп мають розпочинатися з символу «@». Попередньо визначено такі групи:

@CLIPBOARD:

Увімкнено, лише якщо вміст буфера обміну даних не є порожнім.

@LABELS:

Увімкнено, лише якщо поточний сигнал містить принаймні одну мітку.

@NOT_CLOSED:

Увімкнено, якщо поточний сигнал не закрито (сигнал може бути порожнім або мати нульову тривалість).

@SELECTION:

Увімкнено, якщо позначений фрагмент не є порожнім (позначено декілька семплів).

@SIGNAL:

Увімкнено, якщо завантажено якийсь сигнал і він не є порожнім або має ненульову тривалість.

#hidden:Приховує пункт меню або меню чи підменю загалом.
#icon(назва):Призначає піктограму до пункту меню. Значення назва піктограми має відповідати файлу піктограми (без шляху і суфікса назви), яку встановлено у системі або разом із Kwave.
#listmenu(id,команда):Вставляє заповнювач для списку пунктів меню до підменю. Унікальний ідентифікатор, вказаний у цій підкоманді, використовується для додавання, вилучення або спорожнення списку пунктів меню. Параметр команда має містити параметр «%1», який буде замінено текстом пункту меню, коли його буде задіяно. (Ця підкоманда внутрішньо використовується для списку останніх відкритих файлів, списку доріжок або списку вікон.)
#separator:Вставляє роздільник у підменю.

msgbox

Синтаксис: msgbox(текст)

Показує вікно повідомлення із визначеним текстом і двома кнопками, Гаразд (повернення без коду помилки) та Скасувати (повернення коду помилки). Ви можете скористатися цією командою для уможливлення переривання скрипту користувачем.

Параметри

текст:Повідомлення, яке буде показано у вікні повідомлення, має містити питання, відповідь на яке слід дати за допомогою кнопок Гаразд і Скасувати.